Dermální ošetření

Thermage Ultera

Zastaví proces stárnutí až o 10 let!

V naší tváři se zrcadlí mnoho příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Mezi příznaky stárnutí patří snížená elasticita kůže způsobená zpomalenou produkcí kolagenu. Jedinou možností, jak řešit tento problém, byla doposud plastická chirurgie.

Termáž představuje novou neinvazivní (nechirurgickou) technologii, která radiofrekvenční tepelnou energií podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco svrchní části pokožky jsou ochlazovány. Termáž Ultera zpevňuje a vypíná kůži. Současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu zodpovědného za pevnost kůže a za její mladistvý vzhled. Termáž tak využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu, Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace. V následujících dvou až tří měsících se ochablá pokožka dále zpevňuje. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na tváři a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Termáž vyšší teplotou stimuluje buňky k produkci kolagenu. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 - 12 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, zredukují se jamky a povadlá kůže. Efekt zákroku vydrží až po dobu několika let, v závislosti na stavu pleti a procesu stárnutí kůže daného pacienta.

Lifting obličeje

Navraťte své pleti mládí a svěžest

Radiofrekvenční lifting je nejúčinnějším způsobem omlazení pokožky bez použití skalpelu. Dodává jí pružnost, vyhlazuje vrásky a zmírňuje ochablost a povislost pleti.

Přístroj pro radiofrekvenční lifting využívá tripolární radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky. Zvýšený průtok krve a tím i lepší okysličení pokožky nastartuje a podpoří přirozené regenerační procesy a tvorbu nových kolagenových vláken. Právě kolagen je odpovědný za pružnost pokožky.

Díky liftingu bude vaše pleť omlazená, čistší a vitálnější.

To nejlepší na naší technologii je, že přináší výsledky hned po prvním sezení. Uvolněná pokožka se vypíná a stáhne, čímž se přirozeně odstraní nežádoucí vrásky.


HIFU - Neinvazivní ulterapie SMAS

Jak vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga a bez jizev? Zvolte facelift holywoodských hvězd...

Silným fokusovaným ultrazvukem HIFU, jež zasahuje až 4,5 mm pod pokožku do vrstvy SMAS, změníme strukturu tkáně a zajistíme efekt omlazení. ZÍskáme výrazný liftingový efekt a kůže je zpevněna zevnitř. Ošetření je vhodné i pro klientky s rozšířenými žilkami.

HIFU efektivně bojuje se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce. Pokožka po ošetření reaguje tvorbou nového kolagenu, díky které se postupně zpevní a vypne. Svrchní část pokožky přitom zůstává neporušená.

Ošetření trvá 30-90 minut. Finální výsledek se vyvíjí po dobu následujících 2-3 měsíců. Výsledek přetrvává až několik let.

Výsledky ošetření

  • Po jediném ošetření nastartuje regenerativní proces v pokožce
  • Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se vyvíjí 2-3 měsíce
  • Aktivuje se tvorba nového kolagenu
  • Odstraňuje vrásky na čele, kolem očí, úst atd.
  • Nadzvedne kontury obou tváří
  • Zlepší pružnost a tvarování kontur
  • Odstraňuje vrásky na krku a dekoltu

Trvalá epilace IPL

Trvalé odstranění chloupků

Trvalou epilaci (někdy také nesprávně nazývanou jako depilace) provádíme pomocí převratné technologie kombinující intenzivní pulzní světlo s bipolární radiofrekvencí. Ošetření je bezbolestné, neinvazivní a po několika opakováních vysoce účinné.

Energie pocházející z xenonového světla je absorbována pigmentem chloupku. Přenesená energie pak zničí jeho kořen a tento chloupek již dále neroste.

Ošetření pomocí intenzivního pulzního světa (IPL) zlikviduje kořínek chloupku pouze v případě, že chloupek je ve fázi růstu. Pokud je chloupek v klidové fázi, vypadne během ošetření. Protože ale nedojde k narušení jeho kořínku, vyroste znovu. Pro dosažení maximálních výsledků je tedy ošetření několikrát zopakovat.

Epilace pulzním světlem je dlouhodobá až trvalá. V průměru se podaří odstranit 85% chloupků. Ty zbývající jsou světlé, jemné a téměř nepostřehnutelné. Výsledek epilace proto stačí pouze určité době jednorázově udržovat.
První výsledky uvidíte již po první návštěvě. Při ní se podaří zlikvidovat 30% vzrostlých chloupků. Proceduru doporučujeme absolvovat 7 - 10 x v měsíčních intervalech.

Fotorejuvenace

Omlazení pleti pulzním světlem

Zpevnění a omlazení pokožky pomocí pulzního světla je určeno pro klienty, kteří si přejí mít pevnější pokožku, ale nechtějí se uchylovat k drastickým metodám plastické chirurgie.

Fotorejuvenance je zcela nebolestivé a neinvazivní ošetření. Výsledkem je hydratovaná, zpevněná a vypnutá pokožka. Narozdíl od invazivních metod se ihned po absolvování fotorejuvenance můžete vrátit do běžného života.

Tato metoda omlazení funguje na principu zahřívání dermis nízkými dávkami světelné energie. Světelný impulz filtrovaného paprsku je absorbován pokožkou, čímž dochází k povzbuzení a obnově buněk. Ty začnou produkovat kolagen, vyhlazují se vrásky, pokožka se zpevní a vypíná. Pleť celkově omládne. A co je nejlepší, při správné péči může být toto zlepšení dlouhodobé.

Výsledkem fotorejuvenance je hebká a zpevněná pokožka. Nově nabytý mladistvý vzhled a sebevědomí si zamilujete. Naše klientky si nejvíce pochvalují vyhlazení vrásek a vypnutí reliéfu poprsí nebo bříška.


Bělení zubů

Kosmetické zesvětlení chrupu

Toužíte po zářivě bílých zubech? Dnes už nemusíte podstupovat bělení zubů pomocí peroxidu vodíku, ani se objednávat k zubaři. Bělení zubů se provádí pomocí intenzivního modrého a zeleného světla s bezperoxidovými aplikátory a nenese s sebou žádné riziko poškození zubní skloviny ani jiných vedlejších účinků.

Bezbolestné ošetření trvá pouze 20 minut. Bělení zubů v našem salonu provádíme pomocí LED lampy Magic White MW-03 francouzské výroby. Tento přístroj využívá vlnové délky modrého a zeleného světla vyzařované pomocí výkonných LED diod. Tato ionizační technologie podporuje o několik odstínů účinnější bělení zubů, je šetrnější a podporuje rychlejší regeneraci dásní, než staré metody.

Bělení zubů LED Magic White si zamilujete díky výsledkům, které jsou vidět okamžitě. Odstín chrupu zaznamenáváme před i po ošetření, a vy tak můžete porovnat, o kolik se váš úsměv rozzářil. Z bílých zubů se při správné péči můžete radovat 6 měsíců až rok.


Ošetření akné IPL

Výrazné zlepšení stavu pleti

Akné představuje závažný kosmetický problém. Vzniká v důsledku uzavření vývodů mazových žláz a jejich zanícení, po kterém zůstávají jizvy. Stav může také zhoršit přítomnost roztočů, kvasinek nebo bakterií.

Bezbolestné neinvazivní ošetření akné pomocí IPL dosahuje po několika opakováních vysokých účinků. Energie pocházející z xenonového světla je absorbována pigmentem folikulů. Mazové žlázy se uvolní a tvář se může začít hojit.
Po proceduře může být akné plně odstraněno nebo alespoň v maximální míře redukováno. Pro dlouhodobý efekt je nutné dále dodržovat správnou životosprávu pleti věnovat potřebnou péči.


Laserová lipolýza

Nejoblíbenější metoda hubnutí

Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda pocházející ze Spojených států amerických. Slouží k rychlé a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk.

Princip laserové lipolýzy spočívá v emulgaci tuku uvnitř buněk. Zkapalněný tuk z buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden ke zpracování do jater a částečně vyloučen močí.

Tento proces má za následek, že se miliony tukových buněk zmenší. To se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích, jak bylo prokázáno v klinických studiích. Laserová lipolýza velmi efektivně napomáhá ke zmírnění až odstranění celulitidy.Ošetření laserovou lipolýzou vás zbaví až 20 centimetrů z oblasti pasu, boků, břicha a stehen. Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40 - 60 g tuku, což představuje 1600 - 2100 kJ.

Výsledky se u laserové neinvazivní liposukce dostavují postupně. Světlo červeného laseru proniká přes pokožku do hloubky až k vrstvám tukových buněk. Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy. Naopak stimuluje mitochondrie k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Poté se zapojí lymfatický systém vašeho organismu, přes nějž se zkapalněný tuk dostává do jater. Zde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla.


Infrasauna

Účinná v boji proti celulitidě

Infračervený termální systém ,,saunovací deky'' Thermal Body Contour, neboli infrasauna napomáhá spalování přebytečných kalorií, eliminuje toxické látky z těla, zlepšuje prokrvení pokožky, zlepšuje celulitidu, otoky nohou a napomáhá k celkové psychické pohodě. Efekt lze umocnit kombinacemi různých druhů zábalů (anticelulitidními, skořicovými či hubnoucí zábaly). Jde o moderní systém umožňující redukci váhy a formování postavy bez jakýchkoli vedlejších účinků. Infračervený saunaoblek používá infračervené záření pro přímý ohřev tkání do hloubky.

Záření, které vyzařuje tento saunovací oblek je nastaveno co nejblíže lidské pokožce tak, aby tělo mohlo absorbovat co nejvíce infračerveného záření.

Výsledky jsou vidět již po prvním ošetření. Objemový úbytek tvoří veškerá vypocená voda a uvolněné tukové buňky.


© 2016 Kosmetické studio CARPE DIEM, 8. Pěšího pluku 81, Frýdek-Místek, 73801
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!