Soutěž

1. Organizátor

Kosmetické studio CARPE DIEM, 8. Pěšího pluku 81, Frýdek - Místek, IČO: 68312083, kontaktní osoba: Petra Podolová, podolova.petra@gmail.co

2. Hlavní výhra

2.1. Balíček 3 ošetření MEZOTERAPIE v celkové hodnotě 3.600,- Kč

2.2. Tato hlavní výhra je také výhrou jedinou.

3. Účastníci soutěže

3.1.  Soutěž je otevřená pouze pro občany České republiky. Účastníci musí mít min. 18let

3.2.  Management, zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora soutěže jsou z této soutěže vyloučeni. Na soutěž se vztahují platné zákony ČR.

4. Příspěvky do soutěže, výběr a vyhlašování a kontaktování vítěze

4.1.  Žádný nákup není podmínkou soutěže.

4.2.  Do soutěže budou schváleny komentáře pod soutěžním videem.

4.3.  Pro účast v soutěži  je nutné se stát fanouškem naší fanpage https://www.facebook.com/kosmetickestudiocarpediem/

kliknutím na tlačítko "Líbí se mi" na naší stránce nebo na stránce soutěže URL.

4.4.  Organizátor soutěže není zodpovědný za nekompletní komentáře, které se vůbec nenahrály nebo se k organizátorům z jakéhokoliv jiného důvodu vůbec nedostaly.

4.5.  Vítěz soutěže bude kontaktován emailem nebo na facebooku. Organizátor soutěže pošle výhru vítězi na adresu, kterou vítěz dodá poté, co bude informován o své výhře emailem.

4.6.  Účastník soutěže, který vyhraje, je povinen odpovědět na email s informací o výhře organizátorovi nejpozději do 14ti dnů a informovat jej o adrese, na kterou si přeje výhru zaslat. Pokud tak do 14ti dnů od odeslání emailu s informací o vítězství neučiní, výhra propadá. Organizátor není povinen ji vítězi jakkoliv kompenzovat.


5. Udílení ceny

5.1.  Vítěz je výlučně odpovědný za všechny daně a poplatky, kterou s výhrou mohou souviset.

5.2.  Vítěz je povinen po oznámení o výhře, které bude zasláno emailem, dodat své jméno a adresu, na kterou si přeje výhru zaslat. Dodací adresa může být pouze v rámci České republiky. Zasílání do zahraničí je vyloučeno. Výhra bude zaslána vítězi na náklady organizátora. Vítěz nemůže požadovat za výhru jakoukoliv náhradu.

5.3.  Organizátor soutěže ani jeho zaměstnanci nejsou zodpovědní za jakékoli záruky, náklady, škody nebo jiné nároky vzniklé v důsledku používání výhry poté, co byla poslána vítězi. Organizátor nenese odpovědnost za jakékoliv ztráty vyplývající z nebo vzniklé v souvislosti se soutěží.

5.4.  Pokud ohlášená výhra se z nepředvídatelných příčin stane nedostupnou, organizátor ji může nahradit jinou cenou stejné nebo podobné hodnoty.

5.5.  Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv. Pokud máte nějaké otázky nebo stížnosti ohledně soutěže, prosím, kontaktujte nás na:  podolova.petra@gmail.com

6. Hlasování

6.1.  Veřejnost bude vyzvána, aby volila z komentářů pod soutežním videem a svým hlasem/likem rozhodli o vítězi.

6.2.  Vítězem je soutěžící, jehož komentář získá nejvíc hlasů/liků. V případě stejného počtu hlasů si organizátor vyhrazuje právo vybrat vítěze z komentářů se shodným počtem hlasů dle svého uvážení.

7. Všeobecné obchodní podmínky

7.1.  Tato soutěž není sponzorovaná, administrovaná nebo jinak asociovaná s Facebookem. Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže, Kosmetické studio Carpe Diem a ne Facebooku. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí.

7.2.  Pokud z nějakého důvodu nebude možné soutěž spustit tak, jak byla naplánována a to z důvodu napadení počítačovým virem, chyby, neoprávněné manipulace nebo zásahu, podvodu, technického selhání nebo jakékoliv jiné příčiny, které ovlivní správu, bezpečnost, spravedlivý a řádný průběh nebo celistvost soutěže, organizátor si vyhrazuje právo soutěž dle svého uvážení zrušit nebo změnit.

7.3.  Dále si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakoukoliv osobu, která a) se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže, b) poruší Pravidla soutěže, c) poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí nebo d) jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.


© 2016 Kosmetické studio CARPE DIEM, 8. Pěšího pluku 81, Frýdek-Místek, 73801
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!