Permanentní make-up

Permanentní make-up je forma dočasného líčení, kdy dochází k mikroimplantaci pigmentu speciálním přístrojem do vrchní vrstvy pokožky. Velmi efektní a nejvíce žádanou procedurou je aplikace permanentního make-upu na obočí, oční linky a rty.

Permanentní make-up ocení hlavně ženy, jež:

• se nerady líčí, nebo jim líčení činí potíže
• rády sportují a líčení je zatěžuje
• nosí brýle či kontaktní čočky a líčení je pro ně obtížné
• jsou alergické na kosmetické přípravky a líčidla
• chtějí, aby jejich obličej vypadal stále upraveně a svěže
• mají drobnou kosmetickou vadu, např. jizvu v obočí, nebo na rtech

Permanentní make-up funguje na stejném principu jako klasické tetování, kdy se do spodních vrstev kůže vpravuje za pomoci speciálních kartridgí pigment, ovšem narozdíl od klasického tetování se jedná o dočasnou formu mikropigmentace. Výsledkem mikropigmentace by měly být ty nejpřirozenější a nejjemnější odstíny, které dokáží zvýraznit krásné rysy Vaší tváře, vyrovnají asymetrie, nebo skryjí menší nedostatky.

Nejčastěji si ženy nechávají za pomoci permanentního make-upu vytvořit oční linky, korigovat tvar obočí nebo rtů. Permanentní make-up by měl vydržet přibližně dva až pět let, pak se začne zabarvení pomalu vytrácet. Trvanlivost zákroku je však individuální, kratší je například u mastné pleti.

Ve studiu pracuji se špičkovým německým přístrojem značky BioEvolution, který umožňuje naprostou přesnost, a s pigmenty stejné značky, které mají širokou škálu barev a působí velmi přirozeně. 

Před samotnou aplikací je věnován dostatek času předkreslení, které je velmi důležitou částí krásného trvalého líčení. Celý proces je během aplikace s klientkou průběžně konzultován, díky čemuž má klientka možnost vše sledovat, a tak bude mít jistotu, že bude odcházet spokojená. 

© 2016 Kosmetické studio CARPE DIEM, 8. Pěšího pluku 81, Frýdek-Místek, 73801
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!