Služby

Kosmetické 

služby


Široká škála kompletního kosmetického ošetření pleti, od základní péče až po luxusní anti-age ošetření,  včetně peelingu, masáže rukou a mikromasáže očního okolí v kosmetickém studiu Carpe Diem. Můžete využít hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, přístroj pro mikromasáž očního okolí či stále více oblíbenou liftingovou omlazující masáž obličeje. Výsledkem Vám bude pevná a sametově hebká pleť.  Pravidelné kosmetické ošetření udrží vaši pleť čistou, svěže mladistvou, pomáhá vyhlazení vrásek a předchází jejich tvorbě.


Mikrojehličková   mezoterapie - 

microneedling 

Intezivní hloubková omlazující péče  - NECHIRURGICKÝ LIFTING PRO : 

OBLIČEJ - KRK - DEKOLT - RUCE

Mikrojehličková - miocroneedling mezoterapie je mimořádně účinná metoda hloubkové regenerace a omlazení pokožky. Díky ní lze hlouběji do pokožky zapravit i účinné látky s velikostí molekul větších než 200 nm, které by jinak nebyly schopny prostoupit strukturou kůže.

Mikroneedling se hodí pro všechny typy pokožky, pleť nepoškozuje, neporuší drobné kapiláry ani nervová zakončení, zachová celistvost nejvrchnějších vrstev epidermis a může se tak užívat u stárnoucí pokožky pro rychlou obnovu tonusu a hydratace, a to i u velmi tenké "pergamenové" pleti v okolí očí, na hřbetech rukou a v dekoltu. Je méně invazivní alternativou drobných face-liftových procedur a resurfacingu v obličeji. V závislosti na věku, počtu a hloubce vrásek a tloušťce pleti i jejím tonu se doporučuje série 3 ošetření v intervalu 4 - 6 týdnů. Vnitřní hojení pleti ošetřené mikrojehličkováním pak pokračuje další týdny a měsíce, kdy v dermis nastává novotvorba kolagenních vláken a pokožka se stává hladší a pružnější.

Mikrojehličková mezoterapie využívá přirozené regenerační schopnosti kůže. Mikrotraumata vzniklá během mikrojehličkování nastartují hojivé procesy, které stimulují tvorbu kolagenu, obnovu buněk, tvorbu nových krevních kapilár. Vysoký počet mikrovpichů umožní průnik účinné látky do hlubších vrstev kůže, čímž dochází k revitalizaci kůže - produkci nových buněk, které vyplní kanálky po mikrojehličkách. Kůže obnoví elasticitu, získá mladistvý vzhled, vyhladí se vrásky, sjednotí se barva kůže.

Ošetření je rychlé, bezbolestné s účinkém, který okamžitě vidíte i cítíte.

Po ošetření je pokožka krátce začervenalá, s každým dnem dochází k viditelné revitalizaci pokožky.

Permanentní 

make-up

V rámci permanentního make-upu je cílem vytvořit přirozené zvýraznění tvaru linek, obočí nebo rtů, jeho účelem je podtrhovat a zvýrazňovat rysy obličeje. 

Permanentní- make-up je mikroimplantace pigmentu do pokožky speciálním přístrojem. Výsledkem Vám bude krásné přirozené nalíčení bez každodenní práce, ve dne i v noci, na horách i ve vodě.
Pracuji se špičkovým německým přístrojem značky BioEvolution, který umožňuje naprostou přesnost, a s pigmenty stejné značky, které mají široký výběr barev a působí velmi přirozeně. Před samotnou aplikací je věnován dostatek času předkreslení, které je velmi důležitou částí krásného a kvalitního trvalého líčení. Celý proces je během aplikace s Vámi průběžně konzultován a Vy máte možnost vše sledovat, tak, aby vše proběhlo k plné spokojenosti Vaši i mé a Vy tak budete mít jistotu, že budete odcházet spokojená.
Pro moderní ženu je její vzhled důležitý, bez dokonalé úpravy se cítíme méně sebevědomé, více odhalené, zkrátka ne úplně ve formě.  Jedním z nástrojů, jak dosáhnout přirozeného a přitom stále upraveného vzhledu, je právě permanentní make-up, jenž by měl podtrhovat tvary obličeje a působit přirozným dojmem.BioRePeel CI3

Jedná se o chemickou mezoterapii, která pomáhá klientům získat zdravou a zářící pokožku bez injekcí!

BioRePeel Cl3 je jedinečný v tom, že jedna technika umožňuje nejen aktivní peeling, ale také výrazně zlepšuje tón pleti, zbavuje se stařeckých skvrn a malých jizev, spouští procesy regenerace pokožky a získává trvalý liftingový efekt, odsttraňuje vrásky, vyhlazuje obličej, zpevňuje kontury

Hlavními výhodami přípravku jsou:

  • bezbolestnost
  • bezpečnost
  • okamžitý účinek
  • žádné rehabilitační období

BioRePeelCl3 má trojitý účinek na pokožku:

  • Peeling: odlupuje horní vrstvu pokožky, odstraňuje odumřelé buňky a vyhlazuje její povrch
  • Biostimulant: zvyšuje činnost fibroblastů, které jsou odpovědné za produkci vysoce kvalitního kolagenu a kyseliny hyaluronové. Tyto látky jsou nezbytné pro pevnost, pružnost a hydrataci pokožky
  • Revitalizant: zlepšuje kvalitu pokožky, aktivuje její regenerační procesy a zpomaluje stárnutí na buněčné úrovni.

Složení a působení peelingu:

  • Modifikovaný arginin kyseliny trichloroctové produkuje tkáňovou stimulaci k regeneraci
  • Komplex kyseliny vinné, citronové, salicylové a laktobionové rozjasňuje pokožku, vyhlazuje úlevu a normalizuje buněčný metabolismus
  • Vitamíny C a B2 neutralizují dráždivý účinek účinných látek a mají starostlivý účinek.

Peeling je vhodný pro pacienty všech věkových skupin. Lze provést jak na pokožce obličeje, tak na těle, kdykoliv během roku. BioRePeel Cl3 lze kombinovat s jakýmikoli jinými kosmetickými zákroky.


© 2016 Kosmetické studio CARPE DIEM, 8. Pěšího pluku 81, Frýdek-Místek, 73801
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!